Alates 15 elu aastast olen teadnud, et õige eluviis aitab parandada olemasolevat tervist ning elujärge märgatavalt. Läbi toitumise ning jooga praktiseerimise saan sellele üha enam tõestust. Minu tervisliku eluviisi areng sai alguse just enda praktilisest vajadusest seada korda oma seedimine, tagada parim tervis ning selge meel. Alustasin toitumise maailma tudeerimist enne 19 eluaastat kui modelli piitspeenikese piha hoidmine kiirete salenemise meetoditega seedimise korralikult tuksi keeranud oli. Sellest hetkest sai minust suur praktik erinevate päris toitumisalaste teadmiste omandamisel ja rakendamisel. Puhtalt toitumise seaduspärasid uurides ja igapäevapraktikasse võttes, sain oma toidulaua ja ka seedimise korda.   Ameerikas elades 2000 keskpaigast sain kogemusi ning teadmisi juurde. Tänaseks rakendan oma toitumispraksises erinevaid osiseid. Universaalseid ning individuaalseid toitumise põhimõtteid. Klientide nõustamisel kasutan teadmisi lääne teadusest, ayurvedast, hiina meditsiinist ning nüüdisaja toitumisteadusest. 
Pea 15 aastat tagasi hakkasin süvenema paastumisse ning puhastumisse. Algselt viisin klientidega läbi toormahla ning taimetee paaste koos jooga ning meditatsiooniga. Läbi praktilise kogemuse ja uurimise kasutan täna paastupraktikas hooajalisust, paastufaase, inimese individuaalsust, taimi loodusest ning spetsiaalseid toidumenüüsid, ensüüme ning ise koostatud aastatuhandeid ayurvedas, hiina meditsiinis ja rahvatarkuses kasutuses olevaid puhastavaid, toniseerivaid eliksiire ja elavaid kultuure.
Terve toitumisepraktika juures annan täna erinevatel toitumise teemadel loenguid, kursusi ja kokanduskoolitusi. Nimetaksin oma toitumisekoolitusi teadliku toitumise ja eluviisi kursusteks. Pole olemas ühesuguseid inimesi ja toitumisega seotud probleemid on lahendatavad igale inimesele individuaalsel tasandil. Paras osa selles on alati elustiil ja inimpsühholoogia ehk loomus.
Jooga õpingud on viinud mind Indiasse, Saksamaale, Ameerikasse ja Prantsusmaale. Õppisin oma ala parimatelt Jooga põhi tuumolemust. Rakendama joogatehnikaid vastavalt inimtüübi ning vajadustele. Neid treeninguid ja privaat konsultatsioone ning koolitusi teen tänini.
Joogalik eluviis on elustiil.
Praktiseerin ja arenen selles vallas jätkuvalt isegi.
2016. andsin välja raamatu "restart ehk uus algus 7 päevaga" Kus jagasin lugejaga lihtsaid eneseteadvustamise, joogaharjutusi ning meditatsioone ja tervislikke retsepte 7 päevaks enesese energiataseme, mõttemustrite ja füüsilise keha sageduse tõstmiseks. Selleks, et inimene saaks kogeda, millist kasu võib saada õigest liikumisest, mõtlemisest ja toitumisest.

Sinule hea lugeja on mul pakkuda tervikliku eluviisi õpet, millega oma elujärge parandada. Alustades kas hingamisest, joogaharjutustest, meditatsioonist või toitumisest. See kõik on tervik nagu Sinagi. Koos  saame luua Sulle paremad alused, tervise parandemiseks ja eluviisi muutmiseks.