ELUMUUTEV KONSTELLATSIOON TIIU VILUGA 2018
                                                                     25.08.18
                                                                       
                                                                 10.00.-18.00.

Tallinn
Rästa 10b
Casa Stuudio

Oled väga oodatud  Tiiuga konstellatioonpäeva veetma. Teemad, mis tervendust vajavad on mitmekülgsed. Iga küsimuse, elu seisaku, viltu vedamise peale või lihtsalt selguse ja suuna loomiseks on hea näha tegelikku olukorda ning seda tervendada.

Kõik grupis jagatu on konfidentsiaalne ning oleme Tiiuga loonud keskkonna, kus turvaliselt enda sisemaailma ning eluküsimusi jagada saaks. 


Osalemisetasu päevaks 30 eur.
Protsessi soovi korral 120.

SEB Pank: EE031010220257782226   
Saaja: City Detox OÜ
Selgitus: oma nimi ja konstellatsioon.

Registreeri ennast aegsasti järgmistele päevadele.

kirjutades e.mailile: Terjemander@gmail.com

Soojalt tervitades!

Kohtumiseni!

Tiiu ja Terje


Tiiust ja Tiiu meetodist lähemalt saad lugeda siit.


Olen koolituse saanud klassikalise Pere- ja Organisatsiooni konstellöörina Norra Hellingeri Instituudis aastatel 2007-2009. Samal ajal alustasin nädalavahetuskursuste ja individuaalsete konsultatsioone läbiviimist. Kuna olin juba 2005. Aastast Rännaku meetodi juhendaja, hakkasin täheldama, et konstellatsioonide meetodi ja süsteemse lähenemisviisi tundmine, hakkas minu juurde tooma üha enam inimesi peresüsteemsete teemadega. Tegutsesin aktiivselt kuni 2013. Aastani ja tômbusin seejärel tagasi leides end aktiivselt tegelemast iseenda protsessiga.
Tänaseks olen taas hakanud ka teiste inimestega töötama ja tunnen hetkel suurt huvi konstellatsioonide vallas toimunud suuremate muudatuste vastu. Kôige huvitavam suund on minu jaoks praegu professor Franz Rupperti Intensiooni kontsellatsioonid, kus tähelepanu on koondunud süsteemilt nendele môjutustele, mille süsteem konkreetse inimese teadvusesse on jätnud. Intentsiooni meetodi puhul tehakse konstellatsioon lähtudes ühelauselisest taotlusest, mille klient eelnevalt formuleerib, lastes intensioonis olevatel sônadel kanda kliendi teema jaoks vajalikke energiad.
Lähtun oma töös sellest, mis minu jaoks antud hetkel ôige tundub ja vajaduse korral teen jätkuvalt ka klassikalisi perekonstellatsioone. Mulle meeldib kannatlik ja rahulik tööstiil, mis annab nii kliendi hingele kui energiaväljale vajaliku aja avaldada seda, mis avaldumas on ja vôimaldab järgmist sammu astuda. Môlemal tööstiili puhul on minu jaoks oluline väärtus aksepteerida tôde austuse ja leebusega.Loe lähemalt 
  • konstellatsioonide kohta: http://isca-network.org/
Email again:
Järgmine
JOOGA ja MEDITATSIOONITUND  2018

Vastused puuduvad

Email again: