Suvine Toidu ja Jooga 

Ootan Sind minuga koos ennast puhastama ning taaslaadima Kodumaal Looduse rüpes. Kus vaatame iseenda sisse, puhastame vanad 
puhasta
T
JÄRGMISED KOGUNEMISED: Reet Ausa moemaja. Telliskivi 62. Tallinn
08.11. Kell 11.00.-13.30.
Kovisiooni viin seekord läbi mina. Juhendab Kaidi Peets.
Seekord avab oma sooja südame ja Jätkusuutliku moetööstuse telgitagustele uksed, selle ala ekspert ja tegija Reet Aus.

Paar aastat tagasi EAS alustava ettevõtte mentorprogrammi läbides kohtusin Coachinguguru Kaidi Peetsiga. Tema õhutas meid, kes me programmi läbisime teineteisega ikka sidet pidada ning kovisiooni meetodil teineteisele abi ning taipamisi jagama. Tänini käime me koos. Selles seltskonnas on eesti maastikul palju tänaseks edukaid tegijaid ettevõtluse rindel, erinevates valdkondades.
Kuna raamatu "Restart" ilmumisega seoses puutun kokku palju inimestega, kes ka oma elus praktilises mõistes suuri tegusi teevad ja igaüks omal rindel ettevõtmisi juhivad, sama jagamist, taipamisi, uus sisendeid ning inimesi, kellega koos arutada vajavad, otsustasin laiendada meie kovisiooni gruppi ja verd värskendada ning uusi huvilisi kaasata.
Kuna minul endal ettevõtluse ning majandusalane haridus puudub, tuleb mul alati ettevõtluse arenguteel asudes kasuks selline grupp, kus igaüks oma kogemusi ja soovitusi jagab. Mitte ainult praktiliste tegevuste juures, vaid vahest just psühholoogilistes küsimustes ning inimsuhetes. Enne kovisiooni gruppi ei olnud mul kellegagi õieti oma ettevõtlusega seonduvaid küsimusi ja mõtteid arendada. Täna kovisioonile on nüüd meile mentorperekond!
Kovisioon on mulle isiklikult väga palju vajalikku infot ettevõtlusest, turundusest, rahavoost, klientidega suhtlemisest õpetanud.Läbi teiste ettevõtjate kogemuse ja pilgu saan oma hetkel ettevõtluses aset leidva olukorrale tarku lahendusi, mida pärisellu rakendama asuda. Teiseks kuulen erinevatest alustava ettevõtja tegevustega seodnuvatest olukordadest ja lahenditest, millest alati õpin ja vajadusel oma tegemiste juures kasutan.
See on nagu ettevõtlus toetusgrupp või perekond.
soovin seda kogemust kõigiga jagada, et ettevõtja ei ole üksi üheski mures.
 Raamatu "Restart" autor Terje Mander viib läbi jätkuvat eneseteostuse grupitööd, mil igaüks, kes oma kingitust maailmale tegudesse panna soovib, saaks oskusi, teadmisi,toetust, infot, enesekindlust ja selgust. Kohtumine viiakse läbi coaching, kovisiooni meetodi alusel, mil igaühe teemaga seonduvalt antud hetkel parim lahendus ja tegutsemisrada leitakse. Kohtumistele on osalema oodatud kõik erinevas faasis väike ettevõtjad nii kohalikul kui välisturul tegutsevad.
 Osaluspanus 5. eur.
Oma osalusest teavita meilile Terjemander@gmail.com
Edu meile!


O