Personaalne nõustamine ja konsultatsioon

EHK TERVIKTERAAPIA
PERSONAALNE NÕUSTAMINE


Elus leiab aset ning jõuame kogeda nii mõndagi.  Kes ette võtab sel juhtub. Tihti elumuutuste keerises leiame ennast teadmatusest, segadusest, vajame abi, selget teed kuhu suunduda ning kellegi usaldusväärse ning neutraalse inimese abi, et olukorda lahti mõtestada, ümber sõnastada ning mõttemaailma ja tegelikkust omavahel harmooniliseks kohandada. Vajame kõik rahu ning harmooniat oma igapäeva ellu, et selles edukalt toimetada.
Sisemist kaarti lahti mõtestav tervikteraapia.
Meil igal ühel on oma teadlik või alateadlik nii öelda sisemine kaart, mida mööda elame. Sisemine kaart koosneb valumälust, millele reageerime kas tahtmata või tahtlikult, esivanemate päritud väärtustest ja suhtumistest, mida enda omaks peame. Minapildist, kes me ise peame enda arvates olema ja teiste ootuslikest nägemuspildist, kes meie nende arvates peaksime olema.
Meil on enda suhtes kujutelm endast, enda tegevustest, suhetest ning kui see ei vasta tegelikkusele siis kannatame.
 
Praktikas väljendub see nii, et me ei saa enam elult soovitud tulemusi vaid kogeme segadust,  ebaõnnestumisi, sisemisi kriise, negatiivseid meeleseisundeid. Justkui elu töötaks meie vastu. Olukorrad ei laabu nii nagu sooviks ja paanitud.
Need elulised ilmingud on kõik märgiks sellest, et tuleb teha üks inventuur oma sisemaailmas ja välimaailmas. Viia oma väärtused, hoiakud, tõekspidamised kooskõlla elu endaga, et see jälle vabalt ja vahetult voolata saaks ning sinu elus taas küllust ning rahulolu omaks.
Minu ülesanne on läbi omandatud kogemuse, teadmiste ning tehnikate sinuga koos uus eluga kooskõlas, tervist, rahulolu ja küllust toov elukaart koostada.
Läbi 10 aasta psühhoterapeudi , jooga õpetaja ning nõustaja kogemust rakendan seansil omandatud tehnikaid rännakuteraapiast, joogalikest emotsioonide ka kontseptsioonide vabastamise tehnikatest, meelerahustamise tehnikatest ning kõigest, mida olen aja jooksul elult ja koolitustelt omandanud.
Nimetaksin oma teraapiat tervikteraapiaks, kus kasutan meditatsiooni, hingamist, rännakuteraapiat ning teadlikkuse praktikaid.  Annan kaasa igapäevaseks praktiseerimiseks meditatsiooni, jooga, hingamise ja toitumise soovitusi, mida ellu integreerida.

Hind.
108.-
kestvus 2-3 tundi
kordade arv. miinimum 3 korda.