LÄBI PERSONAALSE MENTORLUSE PARANDAD OMA ELUKVALITEETI.PERSONAALNE TERVENDAV MENTORLUS.

KUJUNDA ELU, MIDA TÕELISELT ARMASTAD!


Mentorluse abi läheb sul vaja siis kui leiad end kohas, kus oleks vaja küsida, arutada, kedagi kes aitaks näha laiemat pilti. Avada Sulle sinu järgmise sammu võimalused ja potensiaalid. Panna Sind taipama, selgust saama. Toetada ja hoida sind kursil muutuste teel. Pakkuda sulle vajalikku tööriista, millega näidata valgust  oma teadvustamata pimedatesse nurkadesse. See mis takistab, see mis muret valmistab saaks lahenduse. Olgu need suhted, tervis, isiklik minapilt või hinge areng. 

Mentorluse abi läheb sul siis vaja kui on rasked ajad, kui puudub rõõm ja olemise kergus, mis kuulub iga inimese loomuliku olemise juurde, olenemata välistest asjaoludest. Mentorlus on vajalik kui sa ei tunne enam ennast ära, kui elu on hall ja argine. Kui tekib küsimus, kas nii ongi ja nii jääbki. See on paras hetk tulla kohtuma.

Mentorlusse tuleb tulla kui tahad midagi saavutada, tahad ennast tundma õppia, tahad olla parem enesejuht.

Mentorlus aitab kui sul on vaja sisse viia muutust ja sa vajad selles abi ja toetust.

Leiad lahenduse ja viid selle ellu, koos mentori abiga.

Mentorlus aitab sind elus edasi, aitab lahendada su probleemi, muuta su elu jälle heaks kohaks kus olla. Uuena, muutununa, tervemana, rõõmsana. Rahulolevana, et võtsid ette selle teekonnaga viia ellu soovitud muutus. 

Me kõik tahame saada paremaks mingis elulises meile olulises valdkonnas on vaja teha valikuid, otsuseid, tegutsema asuda. Aga kuidas ja kuhu poole. Nendele küsimustele aitab vastuseid ja uusi taipamisi ning tegutsemise indu saada mentorlus.

Samas on sisemised taksitused  hirmud, mineviku traumad, kahtlused, teadmatus, ärevus. Mis paigal hoiavad. Koos saame need kõrvaldada.Kõrvaldada sisemaailma takistused. Kaardistame, mis need on ja kõrvaldame.

Läbi Sisemaailma muutub välimaailm. See on minu valdkond, milles sulle abi pakkuda saan. Viia sisse elus muutused, mis elujärge paremaks muudavad. 

Oluline on korras hoida ka füüsiline keha. Oma maise templi tervendus ja korrashoid on minu ekspertiis, millega täiendan meie kui inimeste parima elu saavutamist siin maisel teel. Personaalsed igapäeva juhiseid tervislikuks eluviisiiks, tasakaaluks kuuluvad iga kliendi abistamise paketi juurde. 

Kui leiad end elus olevat kohas, kus vajaksid natuke abi isikliku elu korda seadmisel ja paremaks tegemisel olgu see sisemaailmaga seotud või sinu tervise ja välimuseega siis lepime sinuga kokku esmase kohtumise.
Mille järel koostame sulle personaalse kohtumise ja tegevustekava koos täpsete soovituste ja juhistega.

Kohtumise eel sõlmitakse konfidentsiaalsuse vanne, mis hakkab kehtima esimesest kirjavahetusest kuni aegade lõpuni.

Hind.
Restart  muutuste elluviimise coaching ja mentorlus.1 kord nädalas. Online sessioon. Kestvus 1,5-2,5 h-d. 
Teemad, millega tulla
Sõltuvused
Terviseprobleemid
Stress
Kaotused
Depressioon
Lahkuminekud
Kriisid
Isikliku elu muutus
Tupikseis
Ärevus
Suhted
Karjäär
Elu mõte
Elu ülesanne
Tervislik eluviis
Tasakaalu ja isikliku õnne püsiv saavutamine.
Email again:
Email again:
Personaalne nõustamine ja konsultatsioon. Onlin...

Personaalne nõustamine ja konsultatsioon. Online coachingu võimalus