Mis juhtub kui sa tuled teadvele ja ärkad unenäost.
Aastaid tagasi olin ma noor tüdruk, kes armastas unistada palju. Unistada oli nii tore, sest see oli parem kui päris maailma. Unistasid ja vupsti olidki mujal, kus ilus ja imeline! 
Noorena oleme ju kõik unistanud, kes meist saama peaks, kus me elada soovime, kellega me elada soovime ja mida me kõik ette võtame! Kõik on lõputu headus ja roosamanna. Ühel hetkel tuleb aga reaalsus oma hädade ja orgudega ning ei vasta üldse unistusele, mida ettekujutatud kõik need aastad.
Uurides puurides joogamaailma hakkasid illusiooniloorid vaikselt ära tulema ja seisin silmitsi ainult reaalsusega ja see vajas leppimist. sest reaalsuses on nii halba kui head.  Ehk siis sildistame ise seda heaks ja halvaks. Kõik ootused, mida mõistus on konstrueerinud ei ole päris elus paljuski reaalsed. 
Me unistame ja see toob emotsionaalsel tasandil head tunnet ja vabadust, silmi avades aga ei pruugi päris elus seda olla. 
Siin tekivad käärid ja ma näen enda ümber palju inimesi, kes nii öelda vaimsel teel käivad ja neid positiivseid emotsiooniseisundeid taga ajavad. Ühelt kursuselt teisele joostes. 
See kõik on väga tore ja igati omal kohal sest see on ju ikkagi parem kui päris elu reaalsus. Küll aga on emotsioon , emotsioon ning mittepüsiv ja püsivaid muutusi positiivseid emotsioone saades ei ole võimalik saada. Need on nagu merelained, mis tulevad ja lähevad. 
Kui hea emotsioonitulv vaibub, oled sa taas samas kohas tagasi, kust alustasid. Reaalsuses, millest põgened. Ja vajad taas uut kursust või positiivset emotsiooni loovat olukorda, et taas kord head tunda. 
Kui Babaji Kriya jooga ja Teadliku Muutuse Kunstiga hakkasin tegelema sai mulle selgeks kui ajakulukas ja lihtöelda mõttetu on oma elu heaolu emotsioonide peale ehitada, sest sa pead seda koguaeg pidevalt looma ja ehitama. 
Päris püsiv heaolu ja õndsus on aga päris minast tulev. Selge, reaalne, püsiv, rahulolu ja õndsusetunne.
Sinna püsivasse kohta sain ma tänu Teadliku Muutuse Kunsti süstemaatilise teadmiste ja tehnikatega. 
Parim asi, mis sai minuga juhtuda. Elu täisväärtuslikuks elamiseks.

Kui oled oma elus vaimsel teel sammuja ning tüdidenud nendest lõpututest otsingutest siis siin on Sulle minu kogemusest teekond, mis püsiva heaolu ning teadvelolekuni välja viib. Mis inimese kõrgeim eesmärk on.

Märtsi kuus Terje läbiviidav Ingvar Villido poolt loodud Teadliku Muutuse Kunst I-II kursuse keskendub sisemaailma tundma õppimisele, emotsioonide vabastamise tehnikatele, mis on püsivate tulemustega ning elu kergemaks, helgemaks muutvad.

 30-31 märtsil  ja 6 aprilli pool päeva,  2019 aasta kevadel,  toimub Teadliku Muutuse Kunsti I-II kursus naistele: “Naine ja emotsioonid”

Registreeru end märtsi 2019 toimuvale koolitusele siit : terje@teadlikmuutus.ee